Sportsbet Hangi Kripto Paralar Geçerli?

Türkiye’de Curacao lisansı ile hizmet veren Sportsbet son derece farklı özelliklere sahip. Bildiğiniz üzere kullanıcı memnuniyetinin en üst düzeyde olması adına elinden geleni yapıyor. Onlar memnun kalsın diye çok sayıda bonus ve promosyon kullandırıyor. Ayrıca bol miktarda para yatırma ve çekme yöntemine de sahip. Bundan sonra dilediğiniz gibi ondan faydalanabilecek ve istediğiniz gibi paranızı yatırabileceksiniz. Unutmamalısınız ki yatırım yöntemleri arasında kripto paralar da mevcut. Artık kripto paraları kullanarak para yatırabileceksiniz. Hatta bunları çekim için de kullanabileceksiniz. Peki ama Sportsbet hangi kripto paralar geçerli merak ediyor musunuz? Eğer burada kullanabilecekleriniz arasında hangileri olduğunu öğrenmek istiyorsanız yazının devamına göz atabilirsiniz.

Sportsbet Kripto Ödeme Yöntemleri

Takibi yapılamayan dijital paralar olan Bitcoin, Litecoin ve benzeri kripto paralar artık bahis siteleri tarafından da kullanılmaya başlandı. Bildiğiniz üzere bu yöntemlerle para yatırmak sanıldığından çok daha kolay. Öncelikli olarak para yatırmadan önce kullanmak istediğiniz kripto paraya sahip olmalısınız. Daha sonra onu site hesabına devretmelisiniz. Unutmamalısınız ki buraya para yatırmak için Bitcoin, Ethereum ve Litecoin kullanılabilmektedir. Sadece 3 adet kripto paraya sahiptir. Bunlarla yatırım yapmak için gerekli adımları nasıl takip edebileceğiniz de para yatırma sayfasında gerekli görseller ile birlikte açıklanmıştır. Yanlış bir işlem yapmak sizin için zarar anlamına gelebilir. Bu nedenle oradaki adımları takip etmelisiniz.

Sportsbet Kripto Çekim Yöntemleri

Çok sayıda para yatırma ve çekme yöntemine sahip olan, bunların tamamını sorunsuz üyelerine kullandıran Sportsbet sayesinde avantaj sizde olacak. Artık paranızı takibi yapılması imkansız olan, bu nedenle son derece güvenli olan kripto paralarla çekebileceksiniz. Bu sayede hiç risk almamış olacaksınız. Ayrıca unutmamalısınız ki Sportsbet ödeme yöntemleri arasında en çok kullanılanların başında Bitcoin geliyor. Bunu kullanabilmek için öncelikli olarak kripto para alıp satabileceğiniz ve sitenin uygun gördüğü bir platformda hesabınızın bulunması gerekiyor. Daha sonra buradaki bakiyeniz günler Bitcoin kuru ile hesaplanacak ve bu şekilde size aktarılacak. Artık o platform üzerinde elinizdeki BTC’yi çıkaracak ve banka hesabınıza istediğiniz para cinsinden aktarabileceksiniz. Yapılacak işlem işte bu kadar basit olacak.

Leave a Comment